Inred ute

Skapa en harmonisk uteplats

293 föremål
TRÄDGÅRDSURNA, Sverige, sannolikt 1800-tal.
Klubbat pris
23 300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BORD, barock, 1700-tal.
BORD, barock, 1700-tal.
Klubbat pris
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1800-talets slut.
Klubbat pris
16 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRICKA, silver, Göteborg 1936.
Klubbat pris
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, Georg III, England, omkring år 1800.
Klubbat pris
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CLAËS E. GIERTTA, vas, silver, Stockholm 1981.
Klubbat pris
12 001 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, slätväv, ca 287 x 208 cm.
Klubbat pris
11 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅLFAT, två snarlika, porslin. Qingdynastin, tidigt 1700-tal.
Klubbat pris
10 021 SEK
Utropspris
6 000 SEK
URNOR, ett par, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BRICKA, silver, svenska importstämplar.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SERVISDELAR, 44 delar, flintgods, "Ostindia", Rörstrand.
Klubbat pris
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VETTAR, 3 st. 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, kelim. Ca 275 x 215 cm.
Klubbat pris
620 EUR
Utropspris
400 EUR
SKÄNK, 1800-talets mitt.
SKÄNK, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LÅDFACK, omkring år 1900.
LÅDFACK, omkring år 1900.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TRÄDGÅRDSPIEDESTAL 1800-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
6 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 305 x 213 cm.
Klubbat pris
6 001 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA, slätväv, ca 310 x 248 cm.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, Lessebo, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BUDDHA Ming-stil 1900-tal.
BUDDHA Ming-stil 1900-tal.
Klubbat pris
5 950 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, Kelim Shiraz, ca 240 x 240 cm.
Klubbat pris
5 749 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, omkring 1900.
TRÄDGÅRDSSOFFA, omkring 1900.
Klubbat pris
5 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, omkring år 1900.
Klubbat pris
5 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFOR, 2 st gjutjärn, Klafreströms Bruk.
Klubbat pris
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, slätväv, ca 227 x 173 cm.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VINSTÄLL, Frankrike 1900-tal.
VINSTÄLL, Frankrike 1900-tal.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Old Marocko, ca 383,5 x 190,5 cm.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KELIM. Semiantik/old. Aliabad området. Ca 433 x 212 cm.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR ett par gjutjärn 1900-tal.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA, Kelim Shiraz, ca 300 x 200 cm.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 243 x 188 cm.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR 4 st , Frankrike 1900-talets senare del.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATTA, Kelim, ca 298 x 206 cm.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TÄCKE/VÄVNAD, rölakan, ca 221 x 124,5 cm, Skåne 1800-tal.
Klubbat pris
4 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 300 x 200 cm.
Klubbat pris
4 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BESTICK, 63 delar. Silver. 1800-1900-tal.
Klubbat pris
4 256 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 295 x 197 cm.
Klubbat pris
4 205 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VAS, porslin. Transition, 1600/1700-tal.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 2 par, gjutjärn.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 302 x 203 cm.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Marocko, ca 200 x 135 cm.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKIVA, av kalksten, 1700-tal, huggen och polerad.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SLAGBORD, 1800-tal.
SLAGBORD, 1800-tal.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 323 x 209 cm.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, slätväv, 292 x 246 cm.
MATTA, slätväv, 292 x 246 cm.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 320 x 210 cm.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, Anatolisk, Kelim, ca 340 x 220 cm.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 347 x 260 cm.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TABURETTER, 3 stycken, Barock, 1700-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, kleim, 308 x 129 cm.
MATTA, kleim, 308 x 129 cm.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK