Inred ute

Skapa en harmonisk uteplats

293 föremål
MATTA, Kelim, ca 363 x 182 cm.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOLAR, 4 st, Furu, 1900- andra hälft.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GALLERIMATTA, Sarab, ca 424 x 100 cm.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVERINGSVAGN, Italien, 1970-80-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, brons. Qingdynastin, 1800-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄNK 1900-talets andra hälft.
BÄNK 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, terracotta, 1900-tal.
Klubbat pris
1 056 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DÖRRLÅS, sent 1600-tal-/tidigt 1700-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFGAVLAR, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TEKOPPAR MED FAT, 12 st, "Poem", Gustavsberg.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPARKÄRL, två st, 1800/1900-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BLOMBORD, 1950-tal.
BLOMBORD, 1950-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, Marocko 136 x 75 cm.
MATTA, Marocko 136 x 75 cm.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.
Utropspris
3 000 SEK
KUDDFODRAL, 6 st, kelim, ca 45 x 45 cm.
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 199 x 157 cm.
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNA gjutjärn 1800-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, No 18, Bolinder, Stockholm.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATTA, Kelim, ca 306 x 207 cm.
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.
TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JARDINJÄR, mässing, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, fyra stycken. 1970-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, slätväv, 343 x 242 cm.
MATTA, slätväv, 343 x 242 cm.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KOPPARTUNNA, omkring år 1900.
KOPPARTUNNA, omkring år 1900.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP,  bord samt två stolar, 1900-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, allmoge, omkring 1900.
BORD, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
450 EUR
VAS, Indien, 1900-tal.
VAS, Indien, 1900-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
250 EUR
MATTA, Kelim, 244 x 168 cm.
MATTA, Kelim, 244 x 168 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, empire, Frankrike. Tidigt 1800-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Kelim 247 x 158 cm.
MATTA, Kelim 247 x 158 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELSA STACKELBERG, 3 st bord, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, slätväv, 338 x 240 cm.
MATTA, slätväv, 338 x 240 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA, kelim, ca 200 x 149 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA med BORD, bambu, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA Kina antik ca 180 x 68 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 242 x 88 cm.
MATTA, Kelim, ca 242 x 88 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KUDDFODRAL, 6 st, Kelim, ca Ca 47 x 47 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, slätväv, 302 x 250 cm.
MATTA, slätväv, 302 x 250 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA, slätväv, 339 x 247 cm.
MATTA, slätväv, 339 x 247 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOLVVAS, porslin. Qingdynastin, omkring 1900.
Klubbat pris
2 001 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 4 stycken, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSSKULPTUR 1900-tal.
TRÄDGÅRDSSKULPTUR 1900-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 316 x 195 cm.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KUDDFODRAL, 6 st, Kelim,  Anatoliska, ca 60 x 45 cm.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 1800-talets slut.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Kelim, ca 298 x 196 cm.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn.
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
YTTERFODER, ett par, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, slätväv, 332 x 249 cm.
MATTA, slätväv, 332 x 249 cm.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
URNA, gjutjärn, möjligen Näfveqvarn, Sverige.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA Kelim, ca 247 x 170 cm.
MATTA Kelim, ca 247 x 170 cm.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAGN, 1800-talets senare del.
VAGN, 1800-talets senare del.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PALLAR, 5 st, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NÄFVEQVARNS BRUK, parkbänk, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RÖKELSEKAR, 3 ST, Kina, 1800-tal.
Klubbat pris
2 201 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOLSTOLAR, 2 st, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 253 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAJ FRANCK, KARAFF OCH SEX GLAS, "Kartio".
Klubbat pris
220 EUR
Utropspris
400 EUR
KUDDFODRAL, 6 st, Kelim, Anatoliska , ca 50 x 50 cm.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KUDDFODRAL, 6 st, kelim, Anatoliska 70 x 50 cm.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP 7 dlr 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VETT, målat trä, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK/SIDEBOARD, 1960-tal.
BÄNK/SIDEBOARD, 1960-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Kelim, ca 252 x 175 cm.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA Kelim, ca 294 x 256 cm.
MATTA Kelim, ca 294 x 256 cm.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MATTOR, Kelim 2 st 195 X 75
205 X 77 cm.
MATTOR, Kelim 2 st 195 X 75 205 X 77 cm.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅL, porslin. Mingdynastin (1368-1644).
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KUDDFODRAL, 6 st, Kelim, ca 47 x 47 cm.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK