Inred sommarhuset

5 föremål
CANAPÉ nyrokoko sent 1800-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOCKBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, England, 1800-tal.
BORD, England, 1800-tal.
Klubbat pris
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, sengustaviansk stil, 1900-tal.
Klubbat pris
3 461 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGELAR ett par senempire 1800-talets mitt.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1071. Skulpturer, fyra stycken, brons. Mingdynastin och tidigare.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
95 000 SEK