Inred sommarhuset

408 föremål
SOFFBORD, 1970-tal.
SOFFBORD, 1970-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD & SIDOBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, Sverige, 1960-tal.
SKÅP, Sverige, 1960-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1960-70-tal.
SOFFBORD, 1960-70-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets slut.
FÅTÖLJ, 1900-talets slut.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSOFFA, 2 delar, DUX.
HÖRNSOFFA, 2 delar, DUX.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK