Inred sommarhuset

408 föremål
SIDEBOARD, 1970-/80-tal.
SIDEBOARD, 1970-/80-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 5 st, Järvsö, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1970-tal.
SOFFBORD, 1970-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD MED LÅDA, barockstil., omkring 1900.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD & SIDOBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, art déco, Sverige, 1920-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÅGSOFFA, Gustaviansk, 1700-talets slut.
Klubbat pris
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKÅP, Sverige, 1960-tal.
SKÅP, Sverige, 1960-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, jugend.
SÄNGBORD, ett par, jugend.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol.
Gungstol.
Klubbat pris
30 EUR
Utropspris
150 EUR
SOFFBORD, 1960-70-tal.
SOFFBORD, 1960-70-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSOFFA, 2 delar, DUX.
HÖRNSOFFA, 2 delar, DUX.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets slut.
FÅTÖLJ, 1900-talets slut.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSSPEGEL, senempire 1800-talets mitt.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1960-tal.
FÅTÖLJ, 1960-tal.
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, Sverige, 1950/1960-tal.
BYRÅ, Sverige, 1950/1960-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BLOMBORD, 1950/60-tal.
BLOMBORD, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, furu, 1960-70-tal.
SPEGEL, furu, 1960-70-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, funkis, 1930-tal.
BYRÅ, funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, Empire, Sverige, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AXEL LARSSON, karmstol, 1950-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, Amsterdamskolan, Holland, 1920-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KAKELUGNSPLATTOR, 4 stycken, 1700-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 500 SEK
FÅTÖLJ, s k emmafåtölj, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÄNK, tidigt 1900-tal.
SKÄNK, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ med balustrad, 190-talets början.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHIFFONJÉ, Sengustaviansk, omkring år 1800.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD, ett par samt BYRÅ, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DÖRRAR, ett par, 1800-tal.
DÖRRAR, ett par, 1800-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, renässansstil, 1900-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÄNK, 1700-tal.
SKÄNK, 1700-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KLAFFBORD, 1800-talets slut.
KLAFFBORD, 1800-talets slut.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, Jugend, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, Art Déco, 1920-/30-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFOR, ett par, rotting, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Oscar".
Klubbat pris
240 EUR
Utropspris
400 EUR
HANS J. WEGNER, soffbord "CH 008", Carl Hansen.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POTTSKÅP, rokokostil, 1800-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1930-tal.
BOKHYLLA, 1930-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERRBETJÄNT, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOCKBORD, modern tillverkning.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PER SUNDSTEDT, gungpall, ”Ving”, Pyra.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, 1930-tal.
BOKHYLLA, 1930-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, Glasmäster Markaryd, 1960-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÄRDSKRIN, 1700-tal.
FÄRDSKRIN, 1700-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DIVAN med utdragbar säng, 1930/40-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, rokokostil, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MONTERSKÅP, tidigt 1900-tal.
MONTERSKÅP, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ MED SPEGEL 1900-talets senare del.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Glas mäster Markaryd, furu, 1960-70-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JOHN KANDELL, stol, "Camilla", Källemo AB, Värnamo.
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LÅDFACK, 1900-talets mitt.
LÅDFACK, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNGSTOL, allmoge, 1800-tal.
GUNGSTOL, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
300 EUR
HÖRNSKÅP, allmoge, 17/1800-tal.
Klubbat pris
220 EUR
Utropspris
300 EUR
HYVELBÄNK 1800-talets senare del.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, modern tillverkning.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, kinesisk stil, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK