Inred sommarhuset

408 föremål
PIEDESTAL BOKHYLLA, jugend, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 445 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets slut.
FÅTÖLJ, 1900-talets slut.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLSTOLAR, ett par, 1900-tal.
SOLSTOLAR, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POTTSKÅP, rokokostil, 1800-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONICA FÖRSTER, brickbord, "Tray", Offecct, 2006.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, Glasmäster, Markaryd, 1950-60-tal.
Klubbat pris
4 210 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1950-tal.
SPEGEL, 1950-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, 1950-tal.
HATTHYLLA, 1950-tal.
Klubbat pris
4 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1930-tal.
SPEGEL, 1930-tal.
Klubbat pris
1 820 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD/HYLLOR, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, ett par, nyrenässans 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD/MATBORD, 1960-tal.
SOFFBORD/MATBORD, 1960-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL 1900-talets senare del.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 3 delar, 1900-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOFFERT, läder och trä, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, Glas & Trä Hovmantorp, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD med gallerkant, jugend, sekelskiftet 1900.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL, sekelskiftet 1900.
PIEDESTAL, sekelskiftet 1900.
Klubbat pris
815 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLOMBORD, 1940-50-tal.
BLOMBORD, 1940-50-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TABURETTER, ett par, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 050 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD / BÄNK, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRBETJÄNT, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt.
SPEGEL, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 810 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1900-talets mitt.
BORD, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLOMBORD, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, handspegel, Markaryd, 1960-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAFFBORD, 1800-talets slut.
KLAFFBORD, 1800-talets slut.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINSTÄLL, 1900/2000-tal.
VINSTÄLL, 1900/2000-tal.
Klubbat pris
960 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK, omkring år 1900.
BÄNK, omkring år 1900.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, kinesisk stil, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1940-tal.
SERVERINGSVAGN, 1940-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNGSTOL, tidigt 1900-tal.
GUNGSTOL, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GAVLAR TILL TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR ett par 1800-talets mitt.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL biedermeier 1800-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ med balustrad, 190-talets början.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 660 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL, 1900-tal.
PIEDESTAL, 1900-tal.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, funkismodell, 1900-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Gungstol.
Gungstol.
Klubbat pris
30 EUR
Utropspris
150 EUR
SYBORD, nyrokoko, 1800-tal.
SYBORD, nyrokoko, 1800-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
JASPER MORRISSON, bord, "OP-La", 3 st, Alessi, 1998.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Onyx, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 611 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLOMBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER OPSVIK, skrivbordsstol, "Capisco", HÅG.
Klubbat pris
3 002 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ MED VITRINSKÅP, 1900-talets början.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAM LARSSON, fåtöljer, ett par "Mona", Dux, 1970-tal.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1930-40-tal.
SOFFA, 1930-40-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSSPEGEL, senempire 1800-talets mitt.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, Swedish modern, 1940-tal.
Klubbat pris
1 101 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1930-tal.
BOKHYLLA, 1930-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1930/40-tal.
SPEGEL, 1930/40-tal.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talet andra hälft.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, Sverige, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
4 950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄNK / SIDEBOARD, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP / SIDEBOARD, Kina, 1900-tal.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, Fritz Hansen.
SOFFBORD, Fritz Hansen.
Klubbat pris
1 675 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1970-tal.
SOFFBORD, 1970-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
7 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLOMBORD, 1950/60-tal.
BLOMBORD, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD MED LÅDA, omkring 1900.
BORD MED LÅDA, omkring 1900.
Klubbat pris
1 010 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, barockstil, 1900-tal.
BORD, barockstil, 1900-tal.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ MED SPEGEL 1900-talets senare del.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1930-40-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, funkis, 1930-tal.
BYRÅ, funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARKIVSKÅP, plåt 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELLAMPETT, 1800-tal.
SPEGELLAMPETT, 1800-tal.
Klubbat pris
3 450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT RUDA, fåtölj, "Cikada", Möbel-Ikea, formgiven 1964.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, "Rund Hörna A", Sven Olsson. AB Nybrofabriken.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGSTOMME, omkring år 1900.
SÄNGSTOMME, omkring år 1900.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD & SIDOBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1900-talets mitt.
SLAGBORD, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK