Inred sommarhuset

130 föremål
JUSSI TAIPALEENMÄKI, olja på pannå, 1984, signerad.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JUSSI TAIPALEENMÄKI, 1983, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
REINO HARSTI, olja på duk, signerad -58.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
250 EUR
LARS FOHLIN, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
296 EUR
Utropspris
250 EUR
BENGT FRANSSON, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BO VON ZWEIGBERGK, olja på pannå, signerad och daterad 29.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL RYD, olja på pannå, signerad och daterad 36.
Klubbat pris
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVEN X:ET ERIXSON, akvarell, signerad och daterad Tanger 1935.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VIGGO PEDERSEN, Olja på duk/pannå, signerad.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANITA ERSÉUS, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LUKAS GÖTHMAN, akryl på plastfilm, signerad och daterad -99.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALI MUNSTERHJELM, olja på duk, sign.
Klubbat pris
500 EUR
Utropspris
700 EUR
ALI MUNSTERHJELM, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
500 EUR
Utropspris
700 EUR
LARS LERIN, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK