Inred sommarhuset

39 föremål
Tallrikar, 12 st, porslin, Bing & Grøndahl, Danmark.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Stig Lindberg, tekoppar med fat, 8 st "Boro", Gustavsberg.
Klubbat pris
32 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Figurin, porslin, Bing & Grøndahl, Danmark, 1900-tal.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Hammarström, vaser, 2 st, stengods, signerade.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Matta, maskinvävd, ca 274 x 182 cm.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK