Inred sommarhuset

9 föremål
Golvlampa, E. Hansson & Co., Malmö, 1950-tal.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
Golvlampa, 1960-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Golvlampor, 2 st, furu, 1960/70-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Golvlampa, samtida från Lamp Gustaf.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Golvlampa/lampbord, funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
1 950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Böhlmarks, 1940-tal.
Klubbat pris
7 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK