KLASSISKA F177

11 föremål
ERIK LE MOINE, miniatyr i guldram, signerad pinx 1813.
Klubbat pris
1 457 EUR
Utropspris
1 000 EUR
KARTA, Homann Världskarta 1746.
Klubbat pris
820 EUR
Utropspris
400 EUR
KARTA, Lorenz Fries, Strasbourg ca 1535.
Klubbat pris
1 100 EUR
Utropspris
1 500 EUR
KARTA, SEBASTIAN MÜNSTER, ca 1590,
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
300 EUR
KARTA, ca år 1700.
KARTA, ca år 1700.
Klubbat pris
1 200 EUR
Utropspris
1 500 EUR
KARTA, hondius 1600-talets mitt ,  1700-tal.
Klubbat pris
430 EUR
Utropspris
400 EUR
KARTA, Olaus Magnus, Basel 1567.
Klubbat pris
3 601 EUR
Utropspris
2 500 EUR