Kan inte nå servern

Modern Masters Helsinki F191

 
30 föremål
ALVAR AALTO, taklampor, ett par, modell A 111, Valaistustyö.
ALVAR AALTO, taklampor, ett par, modell A 111, Valaistustyö.
Klubbat pris 
4 900 EUR
Utropspris
4 000 - 4 500 EUR
ALVAR AALTO, taklampa, modell 335B, Valaistustyö.
ALVAR AALTO, taklampa, modell 335B, Valaistustyö.
Klubbat pris 
780 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
ALVAR AALTO, taklampa, modell A110, Valaistustyö.
ALVAR AALTO, taklampa, modell A110, Valaistustyö.
Klubbat pris 
1 500 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, Taito, 1900-talets mitt.
PAAVO TYNELL, taklampa, Taito, 1900-talets mitt.
Klubbat pris 
670 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
ALVAR AALTO, taklampor, ett par, "A330" Valaistustyö.
ALVAR AALTO, taklampor, ett par, "A330" Valaistustyö.
Klubbat pris 
2 800 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA, modell 1965, Taito/Idman 1900-talets mitt.
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA, modell 1965, Taito/Idman 1900-talets mitt.
Klubbat pris 
2 400 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, modell K2-49, Taito, 1900-talets mitt.
PAAVO TYNELL, taklampa, modell K2-49, Taito, 1900-talets mitt.
Klubbat pris 
1 000 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
AINO AALTO, taklampa, modell AMA 500, Valaistustyö.
AINO AALTO, taklampa, modell AMA 500, Valaistustyö.
Klubbat pris 
370 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
ALVAR AALTO, taklampor, 2 st, "A335 B", Valaistustyö/ Valaisinpaja.
ALVAR AALTO, taklampor, 2 st, "A335 B", Valaistustyö/ Valaisinpaja.
Klubbat pris 
2 000 EUR
Utropspris
1 400 - 1 600 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, modell 9029/8, Taito 1900-talets mitt.
PAAVO TYNELL, taklampa, modell 9029/8, Taito 1900-talets mitt.
Klubbat pris 
6 200 EUR
Utropspris
7 500 - 8 000 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, Taito/Idman, 1900-talets mitt.
PAAVO TYNELL, taklampa, Taito/Idman, 1900-talets mitt.
Klubbat pris 
11 000 EUR
Utropspris
6 500 - 7 000 EUR
ALVAR AALTO, taklampa, modell A335B, Valaistustyö.
ALVAR AALTO, taklampa, modell A335B, Valaistustyö.
Klubbat pris 
700 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, modell H2-86, Idman 1960-tal.
PAAVO TYNELL, taklampa, modell H2-86, Idman 1960-tal.
Klubbat pris 
470 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, modell K2-10, Idman 1900-talets mitt.
PAAVO TYNELL, taklampa, modell K2-10, Idman 1900-talets mitt.
Klubbat pris 
970 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA, modell A 1957, Taito, 1900-talets mitt.
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA, modell A 1957, Taito, 1900-talets mitt.
Klubbat pris 
2 800 EUR
Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, Taito 1900-talets mitt.
PAAVO TYNELL, taklampa, Taito 1900-talets mitt.
Klubbat pris 
2 700 EUR
Utropspris
4 000 - 4 500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

200. Josef Frank, Sideboard, modell "821", Firma Svenskt Tenn, före 1985.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
34 000
 
SEK
ditt bud
32 000
 
SEK
ditt bud
30 000
 
SEK
ditt bud
28 000
 
SEK
ditt bud
26 000
 
SEK
ditt bud
24 000
 
SEK
ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK