Helsinki Spring Sale F196

Auktion: 17 april - 5 maj, online.
Undantag i öppettider: 30.04 kl. 10 - 15, 01.05 stängt.
Läs mer om auktionen här >

7 föremål
JOSEF VON BRANDT, olja på duk, signerad och daterad 1883.
Klubbat pris
115 311 EUR
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
PHILIPPE MOURANI, "BYKTVÄTT I MELLANÖSTERN".
Klubbat pris
12 000 EUR
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
PAUL FISCHER, MAN PÅ STRANDEN.
Klubbat pris
6 600 EUR
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
FRANZ KRÜGER,TILLSKRIVEN, HINDERHOPP.
Klubbat pris
4 400 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
HENRI MATISSE, "Danseuse au divan, Pliée en deux" ur "Dix danseuses".
Klubbat pris
4 200 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
ADRIAEN PIETERSZ VAN DE VENNE HIS SCHOOL, PASTORALT LANDSKAP.
Klubbat pris
4 000 EUR
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
CARL LARSSON, SANKT GÖRAN.
CARL LARSSON, SANKT GÖRAN.
Klubbat pris
2 988 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

738. Bram Bogart, "BLAUW-WIT".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
81 000

ditt bud
Aktuellt bud:
120 000 SEK