Brunt skinn med guldfärgade metall beslag och spänne. Fodrad i brunt skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "MADE IN ITALLY BY Gucci" samt numrerad. 28 x 20 x 8 cm.
Bruksslitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in