Sergio Bustamente

(Mexiko)
Sergio Bustamente
(Mexiko)

SERGIO BUSTAMENTE, FIGURIN, koppar o mässing. Ej signerad.

Mässing och koppar. Löstagbar sittande Kakadua i ring, i kedja. Fågel H 42, H ca 45 + kedja (H 28). Diam 30.

Slitage, stötskada på stjärtfjäder och plym.

Utropspris
8 000 SEK