WALTER BENGTSSON, Skulptur, monogramsignerad daterad och otydigt numrerad 60 10/12 (?) metall
Mor o barn, höjd ca 61 cm
Bruksskick. Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK