Fanerat med teak. Två dörrar med bakomliggande hyllplan, mittendel med fyra lådor. Bredd 168. Djup 44. Höjd 76,5 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage och fanerskador. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10