SOFFBORD samt FÅTÖLJ, 1900-talets slut.

Målade. Fåtölj klädd med textil, lös sittplymå. Fåtöljerns sitthöjd 44, bredd 66, djup 68, höjd 87. Bordets längd 121, bredd 70, höjd 56 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
1 500 SEK