BERYL FURMAN, olja på akrylglas, signerad och daterad 98/2008.
"Kylmä aurinko"/"Koskaan sammumaton aurinko". 50 x 64 cm.
Smärre slitage. Smärre fläck i hörnet.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR