I 'Cortina'-serien. Fanerat med palisander. Skjutbara glasdörrar; två flyttbara glashyllor; nedtill fem lådor. Höjd 141 cm, bredd 77 cm, djup 31 cm.
Åldersrelaterat slitage. Mindre fanerskador på ena långsidan baktill.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här