SKÅP, möjligen Mjölby Intarsia, 1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny. Dekor av intarsia. Invändigt med hyllplan. Bredd 107. Djup 43. Höjd 130 cm. Nyckel finns.

Viss lukt. Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK