Lackerat. Stolar med spjälad genombruten rygg, lös stoppad sits. Etikettmärkta Karl Andersson & Söner. Sitthöjd ca 45 cm. Bord med två iläggsskivor à 54 cm vardera, diameter 110, höjd 72,5 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.