HENRY NILSSON, skulptur/relief, brons, signerad och daterad Gbg 1918.
Mansporträtt. Gjutarstämpel O. Meyer Fud. H. 45 cm.
Patina.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10