ANNA MUNTHE-NORSTEDT, olja på duk, sign.
Interiör, enligt påskrift a tergo föreställande prostinnan Hanna Rogberg och Eva Rogberg, målad i Hakarps prästgård. 45 x 38 cm.
Sprickor.