LENNART JIRLOW, färglitografi, signerad och numrerad 441/450.
"Teatermålaren". Bildstorlek 73 x 49,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK