Stomme av teak och bok, lösa dynor, fällbart sidobord, längd 162 resp 192 cm, sitthöjd 42 cm. Soffbord 70,5 x 70,5 cm.
Smärre slitage. Repor. Nagg. Märken. Senare klädsel.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10