Betsat trä med förkromad metall. Två lådor. Höjd 64 cm. Längd 82 cm. Bredd 40 cm.
Slitage. Repor. Fläckar. Anlupen metall.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10