Chiffonjé fanerad med valnöt. Utfällbar skrivklaff med bakomliggande lådor. Fem större lådor, sidorna med svarvad dekor. Bredd 75, djup 53, höjd 146 cm.
Slitage och skador, fanerbortfall, torrsprickor, repor, märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.