Folierat glas. Märkta: "H. M:JT KONUNGENS HOFLEVERANTÖR A.F BODECKER". 80 x 47 respektive 80 x 45 cm.
Smärre slitage. Obetydliga nagg. Smärre släpp i folieringen.