BYRÅ MED VITRINSKÅP, Gern möbelfabrik, Danmark, 1900-talets slut.

Målad byrå med vitrinskåp i två delar. Stämpelsignerade. Byråns bredd 71, djup 40, höjd 75, skåpets bredd 71, djup 29, höjd 33 cm.

Slitage, repor, märken. Smärre avslag. Tröga lådor, en låda sitter fast.

Utropspris
2 500 SEK