Fanerad med valnöt. Mittparti med fyra draglådor flankerat av två skjutdörrar med bakomliggande hyllplan. Längd 190 cm, bredd 42 cm, höjd 76 cm.
Bruksslitage. Repor. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10