SPEGEL med KONSOLBORD, Louis XVIstil, 1900-tal.

Stenskiva. Bredd konsollbord 72 cm. Djup från vägg ut 36 cm. Höjd 25 cm. Mått spegel 74,5x198 cm.

Spegel spräckt, lösa delar. Anlupet glas. Slitage. Ytsmuts. Saknar bakstycke.

Utropspris
3 000 SEK