Stomme av mässing och trä, två hyllplan av svart glas med stiliserad dekor av blad, längd ca 82, bredd ca 46, höjd 69 cm
Bruksslitage. Repor. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10