Golvlampa, Frandsen Lightning Denmark 2000-tal

Lackerad metall, skärm, höjd ca 150 cm, diameter 45 cm.

Smärre slitage, skruv saknas golvstativ.

Proveniens

Restaurang "Sture" i Malmö

Utropspris
2 500 SEK