Byrå fanerad med mahogny med intarsiadekor. Fyra lådor. Lejontassar. Bredd 110, djup 53, height 82 cm. Nyckel finns.
Slitage. Nyckelskyltar saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10