Benställning av ek. Fanerade med teak. En låda vardera och hylla vardera. Längd 43, bredd 32, höjd 53 cm.
Slitage. Märken. Fläckar. Torrspricka.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10