Lena Bergström, skulptur/skål, 'Tellus', Kosta Boda, signerad samt numrerad 213/500.
II/IV. Signerad "763003? Kosta Boda Lim. ed 213/500 Lena Bergström". Certifikat samt box medföljer. Längd 25, höjd 16 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK