Fanerad med diverse träslag. Dekor av växtornamentik med inläggningar i diverse träslag. Tre skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning. Längd 154, bredd 45.5, höjd 111 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Smärre fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.