Förgyllt och bronserat. Dekor av bandfläta, bladrosetter och lagerfestonger, benkryss med flammande urna. Skiva av Carraramarmor. Bredd 103, djup 52, höjd 80 cm.
Smärre slitage, skiva med repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.