Helstoppad soffa med svart skinnklädsel. Lösa plymåer i rygg och sits. På ben av ek. Längd 180, djup 78, sitthöjd 39, höjd 65 cm.
Slitage. Klädsel med skador. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10