Mörkbetsat björkfanér med skurna detaljer samt intarsia. Tre skåpdörrar med flyttbara hyllplan. SKåpet på löstagbar benställning. Bredd 157, höjd 168, djup 54 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Fanerskador. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.