Poul Cadovius, hyllsystem Royal system Danmark 1900-talets senare del
Bestående av;
1 tidningshylla 80x30 cm (fanerskador).
1 skåp 80x37x43 cm.
7 hyllplan, 80x24 cm,
11 hyllpan 80x20 cm,
2 hyllplan 80x37 cm,
11 olika väggmonteringar, Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Avnött. Nagg. Märken. Repor. Fläckar. Fanerskador.