Signerad Kari Juva och daterad -74. Olja på pannå. Verkets storlek 22 x 17,5 cm. I ikonskåp.
Åldersrelaterat slitage. Ikonskåpet har skador och glaset är löst.
Klubbat pris
300
3 414
318
Utropspris
400 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (7 bud)
14 maj 20:09
300 EUR
14 maj 20:09
280 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
10 maj 21:09
260 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
10 maj 0:53
240 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
7 maj 19:55
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
7 maj 19:31
200 EUR
7 maj 17:08
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1