Stomme av ek. Stoppad rygg och sits med konjaksfärgad skinnklädsel. Sitthöjd 40, bredd 67, höjd 76 cm.
Ställvis slitage. Torkad stoppning. Märken. Repor. Klädsel med ställvisa skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10