Ljusstakar "Cobra" ett par samt skålar 2 st Georg Jensen Danmark sent 1900-tal/2000-tal
Ljusstakar design Constantin Wortmann, kromad metall höjd ca 20 cm,
skålar ¨2 st design Jorgen Moller "Complet" rostfritt stål och plast, höjd ca 6-9 cm, diameter 18-28 cm
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.