FIGUR, trä, "Petrus", 1800/1900-tal.

Bemålat trä. H 116.

Omfattande sprickor, saknar delar samt delar med avslag, slitage, makstungen, lagningar samt färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK