FÅTÖLJ, Swedfurn, Slätte möbler, Töreboda, 1900-talets andra hälft.

Fast stoppad rygg och sits. Snurrbar. Märkt med etikett. Sitthöjd ca 41 cm.

Slitage. Repor. Smärre fläckar. Tyg med lagning.

Utropspris
1 500 SEK