På tre fötter, konturerade brätten. Fyra saltkar och två pepparströare. Två kar med lock och blå glasinsatser. Höjd 3 - 7 cm. Förgyllda saltskedar, längd 6 cm.
Silvervikt 212 g.
Graveringar. Anlöpningar i botten. Smärre bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.