Kan inte nå servern
 
152 föremål
Vägglampa, 1950-60-tal.
4d 7 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
6d 10 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 6 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
4 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
1d 7 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.