Kan inte nå servern
 
165 föremål
Vägglampa, 1950-60-tal.
6d 1 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
4 tim 55m
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
3d 1 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.