Kan inte nå servern
 
129 föremål
Bertil Vallien, båt, Kosta Boda.
21m 28s
Bertil Vallien, båt, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 5 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, unik skål, glas, Kosta Boda.
1d
Bertil Vallien, unik skål, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
1d 4 tim
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
6d
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
1 tim 23m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d 2 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
6d 1 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
3m 27s
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
3d 1 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.