Kan inte nå servern
 
91 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 18 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
1d 19 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
5d 22 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
20 tim 6m
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
6d 19 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.