Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

26 föremål
Josef Frank, bordslampa, modell 2563, Firma Svenskt Tenn.
1d
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Elit AB, 1960/70-tal.
2d
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930/40-tal.
23 tim 10m
Bordslampa, 1930/40-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, bordslampa, Orrefors.
21 tim 50m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, glas, troligen Murano.
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
2d 2 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1950-tal.
3d 20 tim
Bordslampa, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
4d
Bordslampa 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK